REKLAM

Mavi'nin Güncesi; esas olarak Anne-Çocuk alanında deneyimlerimi yazmak için oluşturduğum bu blogda yazdığım yazılar sayesinde, özelde anne-çocuk, genel de ise kadın ve bazen de erkeklerin işine yarayacak, tarafsız ve samimi ürün, firma, hizmet tanıtımı yazılarımla, insanlara doğru ürünleri ve hizmetleri seçmesinde yardımcı olmaya çalışan bir blog.

Okuyucu Kitlesi ve Takipçiler

Blogun okuyucu kitlesi genelde anneler olmak üzere, her yaştan ve her meslekten kadınlar ile erkeklerdir.

Okuyucuların blogumu takip etmeleri için birçok seçenek bulunmaktadır. Google Friends Connect ve sosyal ağlar gibi.

Neden Mavi'nin Güncesi?

2013 yılında açtığım günden beri, hiçkimsenin tesiri altında kalmadan, inandığım ve benimsediğim değerler doğrultusunda, dürüstçe yazdığım bir blogdur.

Gerek yazılarımın içeriği, gerek tarafsız yorumlarım sayesinde, Türkiye'nin en büyük blog sosyal ağı olan Bumerang tarafında, sadece trafiği yüksek ve özgün içerik üreten bloglara verilen Platin Üyeliğe sahip bir blogdur.

Reklam Çözümleri

Farklı büyüklükte siteler veya firmalar için reklam seçeneklerim bulunmaktadır.

-Advertorial İçerik: Siteniz, firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili yazı yayınlayarak okuyuculara ulaştırıyorum. Aynı zamanda da sosyal medya hesaplarımda da paylaşıyorum.

- Banner Reklamları: Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda görünüyor olmasıdır. Okuyucu hangi sayfayı, hangi yazıyı açarsa açsın, banner reklamı sağ tarafta görünecektir.

250x250 boyutundaki Banner'iniz sağ sutuna eklenerek okuyucuya sunulacaktır.

- Çekiliş Spomsorluğu: Tanıtmak istediğiniz ürün ya da hizmet için, Mavi'nin Güncesi okuyucuları arasında bir çekiliş organize ederek, yapılacak çekiliş sonrası kazanan kişiye ürün gönderimini ya da hizmeti almasını sağlayabilirim.

Ücretlendirme

-Advertorial içerik için; 50 TL (Yazıyı Seo kurallarına uygun bir şekilde yazarım.)
-Banner reklam için; 40 TL (Aylık ücrettir. Daha uzun süreli çalışmalar için revize yapılabilir.)
-Çekiliş için; Ürün veya hizmetin sayısına ve değerine göre fiyat verilecektir.