Ana içeriğe atla

İLETİŞİM


İsim :
E-posta Adresiniz: **
İletiniz **

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dubleks Evi Ayırma - 1

Dubleks evi ayırma çok zorlu bir iş aslında. Çünkü işin içine girdiniz mi bir sürü şey çıkıyor, planlamadığınız. Biz evi alırken ayıracağımız kesin olduğu için, bazı şeyleri inşaat aşamasında yaptırmıştık. Ama tabi yine sonrasında çok iş oluyor.

Şu an için durum nasıl, dubleks evi ayırmaya izin veriyorlar mı bilmiyorum ama inşaat aşamasında yapıldığı taktirde sorun yaşanmadığını biliyorum. Çünkü üst kata normal kapı taktırmamızı bu yüzden söylemişlerdi bize.

İnşaat aşamasında biz daire kapısını normal çelik kapı olarak yaptırdık, sonradan izin vermiyorlarmış problem oluyormuş. Üç yıldır zaten normal daire kapısından giriş çıkış yapıyoruz. Ama içerideki merdiveni kaldırmamıştık, ortak kullanıyorduk. Bu sene ikinci çocuk da gelince, kaldırmaya karar verdik.

Bugün sizlerle sadece merdiveni nasıl kaldırdık, yerine ne yapıldı, nasıl yapıldı onu paylaşacağım. Çünkü sadece bununla bitmiyor bu iş :)

Bebeğimle Oynuyorum: 0-6 Ay İçin 101 Oyun

Merhabalar,
Çocuklar büyüdükçe oyun bulmak, anlaşmak, beraber oynamak daha kolaylaşır. Ama daha bebekken onu oyalamak ve onunla oynamak oldukça zordur. Ama bir yandan bilmeliyiz ki, ilk aylarda atılan ilk adımlar, anne-babayla bebek arasında kurulan bağ, bebekle iletişim ve bebeğin gelişimini desteklemek, güvenini kazanmak bebeğin ileriki hayatı için oldukça önemlidir.

Neoplus Pişik ve Pişik Önleyici Krem

Doğum yaptığım zaman hastanede eşimin eline bir liste tutuşturmuşlar, içinde benim ve oğlumuz için gerekli olan ilaç ve çayların yazılı olduğu.

Neoplus pişik kremi de o listede yazılı olanlardan biri. Bu kremle tanışma hikâyemiz özetle bu şekilde :)

Krem gerçekten adının hakkını veriyor. Çok şükür bebeğim pişik olmadı. Üstelik de uzun süre kullanılıyor. 100ml bir tüp krem yaklaşık 50 gün yetti. O da oğlumun altını günde 8-9 kere değiştirmeme rağmen.

Oldu ki bu kremi duydunuz, gördünüz ama iyi midir diye tereddüte düştünüz. Bence tereddüt etmeyin. Ben memnun kaldım, büyük ihtimalle siz de memnun kalacaksınız.

Sevgilerimle
http://mavininguncesi.blogspot.com.tr
www.facebook.com/mavininguncesi
www.twitter.com/aylinimredemir
www.instagram.com/mavininguncesi
E mail: mavininguncesi.aylin@gmail.com