27 Aralık 2017

5 Free Özellikli Ojeler

Merhabalar,

Bugün sizlere ek iş olarak yaptığım, daha doğrusu hayatıma B planı olarak dahil ettiğim LR markasının ojelerinden kısaca bahsedeceğim. 

Bu görsel her şeyi anlatıyor olsa da, ben yine de kısaca bilgi vermek istiyorum. Görselde yazan 5 madde insan sağlığına zararlı olan maddelerdir. Ben alerjisi olan biriyim ve oje maalesef kullanamıyordum, LR ojeleri ile tanışana kadar. Yakın çevremdekiler bilir oje sürdüğüm zaman yüzüm ve gözlerim kesinlikle şişer, kıpkırmızı olurdu ve kaşıntıdan duramazdım. Ama artık bu günler geride kaldı. Ben gönül rahatlığıyla LR ojelerini kullanıyorum.

5 Free Özellikli Oje Ne Demek?

TNT yapımında, petrokimya sanayisinde, PVC, selüloz nitrat yapımında, barut sabitleyici gibi birçok alanda kullanılan ama direk insanlar üzerinde kullanılmaması gereken kimyasal maddeleri içermeyen ojeler, yani LR Colours Ojeleri demektir.

Eğer oje meraklısı küçük kızlarınız varsa, onlar için de kendiniz için de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir oje. Denemek isterseniz bu yazının altına yorum bırakabilir ya da iletişim sekmesinden mail atabilirsiniz.

Sevgiler

3 yorum:

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi