12 Ekim 2017

Burçlar ve Hayatlar

Astrolojiye merakı olmayan var mı aramızda? Astroloji kimin ilgisini çekmez ki benimki de soru. Bizim aslında sadece burçlar diye baktığımız astroloji, aslında ne kadar derin, ne kadar önemli hayatlarımız için ve belki de bir çoğumuz yeni yeni fark ediyoruz burçların bu durumu.

Evrendeki cisimlerin en ufak bir hareketiyle neler neler değişiyor ruhlarımızda, evlerimizde, hayatlarımızda. Bu neydi şimdi, nerden çıktı, bir sen eksiktin dedirten olabiliyor bazıları.

Benim burcum yengeç ve yengeç burcunun özelliklerini, noktasına virgülüne kadar taşıyan biriyim. Bazı zamanlar Bazı şeylere fazlaca takılıyor, çok fazla ince düşünüyorolsam da, bu durum insanı kafayı yeme noktasına getiriyor olsa da ben yine de seviyorum burcumu ve ben de yarattığı etkileri.

Burç yorumlarınızı takip eder misiniz?

Ben günlük Burç yorumlarımı mutlaka okurum. Ona göre yaşamak değil benimkisi ama olma ihtimali olan şeyleri bilmek güzel.

Sizlerin burcu ne? Astrolojiye ilginizin derecesi ne? Burcunuzun özelliklerini taşır mısınız? Benim gibi siz de inanıyor musunuz hayatınızı büyük ölçüde değiştirdiğine, etkilediğine?

Bazı insanlar hayatlarıyla ilgili, işleriyle ilgili kararları bu tür bilgilere göre alıyorlarmış. Hatta ve Hatta özel astrologu olanlar varmış. Çok ilginç değil mi? Ilk duyduğum zaman şaşırmıştım. Aslında düşününce çok şaşırılacak bir şey değil ama işte şaşırıyor insan Ilk duyunca. Evrenin gönderdiği enerjiyi doğru yorumlamayı bilmek ve bunu paylaşıyor olmak yeni bir şey sayılmaz.

Sahi astrolojinin tarihini bilen var mı aranızda? Nerede doğmuş, nasıl olmuş, hangi alanlarda kullanılmış. Çok ilgi çekici ve çok merak uyandırıcı.

Bilenler bilgilerini biraz paylaşabilir mi bizimle yorumlarda. O sırada ben de Benim gibi bilmeyenler için bir koşu gidip araştırıp geleyim.

2 yorum:

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi