17 Ağustos 2017

LR Acil Durum Spreyi

Merhabalar, bugün sizlere üyesi olduğum network firmasına ait olan Acil Durum Spreyinden bahsedeceğim. Firma ile ilgili daha önceden bir bilgilendirme yazısı yazmıştım. Yazıyı okumak isterseniz tıklayın.

Ürünlerini kullandıkça anlıyorum, üye olunması için neden bu kadar ısrar ediyor bu işle uğraşan arkadaşlar. Çünkü ürünler gerçekten çok güzel. Kendim de çevremdekiler de deniyoruz birçok ürünü. Ben de denedikçe sizlere tanıtacağım buradan ürünleri. İlk bahsedeceğim ürün acil durum spreyi.LR Acil Durum Spreyi


Bu ürün ailece kullandığımız ve memnun kaldığımız bir ürün. Hangi durumlarda kullanabileceğiniz görselde yazıyor. Ben bu sıralar en çok Ali Baran'da kullanıyorum bu ürünü. Çünkü ortalık sinek ve sivrisinek dolu. Prize takılan ilaçlardan kullanmayı tercih etmiyorum. O yüzden azıcık ısırılıyoruz sinekler tarafından. Ama en çok da büyük oğlumu yiyiyorlar. Isırılan yer hafif şişiyor, kabarıyor ve inanılmaz kaşınıyor. Hemen bu acil durum spreyini sıkıyorum. Mikrobu kırıyor, kaşıntıyı önlüyor, şişi geçiriyor ve ertesi güne ısırık ortadan kalkıyor. Ben bu spreyi buzdolabında muhafaza etmeyi tercih ediyorum. Çünkü soğuk şekilde kullanıldığında tüm faydalarının yanı sıra inanılmaz bir ferahlık sağlıyor.

Eşim işi gereği sürekli ayakta çalışıyor. Ayaklarında çok ağrısı oluyor. İlk olarak soğuk bir şekilde acil durum spreyini sıkıyoruz. Hem ferahlatıyor hem de ağrısını alıyor. Daha sonra diğer ürünleri kullanıyoruz. Onlarla ilgili de ayrı bir yazı hazırlayacağım kullandıkça.

Ben ise bir kere kullandım şimdiye kadar bu ürünü ve bana yetti. Hamileyken ayağım kaydı ve sırt üstü yere düştüm. Kapının önü ve evin girişi mermer. Merdivenci kadın silerken tam kurutmamış ve ben de fark etmeyip kayıp düştüm. Allah'tan sırt üstü düştüm. Reflekslerim kuvvetliydi demek ki doğrudan dirseklerimi yere koydum, kafamı vurmamak için. Dolayısıyla da dirseklerim epeyi acıdı ve kızardı. Hemenm bu spreyi sıktım. Acı anında gitti, kızarıklık ise bir saate kayboldu. Ama ne morarma ne şişme ne kan toplama hiçbir şey olmadı.

Benim evden eksik etmediğim bir ürün LR Acil Durum Spreyi. Sizlere de tavsiye etmek için yazdım bu yazıyı. Mutlaka denemelisiniz. Ben Ali Baran'ın kreşinde bile kullanıldığını görünce demek ki gerçekten çok etkili bir sprey diye düşünmeden edemedim. Onlar da kreşte çarpma, düşme gibi durumlarda bu spreyi kullanıyorlarmış. Siz de gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Bu ve daha birçok ürünü denemek hatta üye olup %40 indirimle almak isterseniz bana yazmanız yeterli.

Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi