26 Ağustos 2016

Yves Rocher - Bitkilerin Dili

Aranızda bu markayı duymayan kaldı mı? Yves Rocher. 1959 yılında Fransa'da kurulan firmanın, birbirinden güzel ve etkin birçok ürünü var. Ürün yelpazesi epeyi geniş. Saç bakım ürünlerinden tutun da makyaj, parfüm gibi birçok ürünü alternatifi var.

Markanın, ürünlerinde kullandığı bitkilerin faydaları ise saymakla bitmiyor. Yves Rocher ürünlerinde; Akasya, Yaşam Bitkisi, Akçaağaç gibi birbirinden farklı bitkilerden faydalanıyor.

Bugün bu markadan neden bahsettim?

İnternet sitesine girdiğiniz zaman siz de göreceksiniz, birbirinden farklı onlarca kampanyası olduğunu. Düzenledikleri kampanyalar gerçekten ihtiyaç gidermeye yönelik kampanyalar. Yves Rocher internet sitesinde 90TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargo bedavaya geliyor üstelik.

Birazda Yves Rocher ürünlerinde kullanılan bitkilerin özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Bu ürünleri kullandığımız zaman, bu bitkilerin bize ne gibi faydaları olacak gelin hep birlikte bakalım

Bitkilerin Dili

Akasya: Cildin asit ve kolajen dengesini hızlandırır. Böylelikle cilt kaybettiği sıkılığı ve dolgunluğu geri kazanır.

Yaşam Bitkisi: Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten, protein çeşidinin üretimini arttırır. 

Akçaağaç: Ciltte uzun süreli bir su rezervuarı etkisi yapar, cildin nem dengesini uzun süre korumasına yardımcı olur. 

Gördüğünüz gibi bitkilerin yenileyici, gençleştirici özellikleri var. Daha birçok bitkinin ne işe yaradığını öğrenmek ve o bitkilerden üretilen ürünleri denemek için Yves Rocher internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. 

Sevgiler
Aylin 

2 yorum:

  1. Merhaba, faydalı bir açıklama oldu kendi adıma :)
    Bloguma sizi de beklerim çünkü yeniden yazmaya başladım. sargitaderki.blogspot.com 'a beklerim :)

    YanıtlaSil

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi