04 Mayıs 2016

ucakbiletiniz.com

Sık sık uçak yolculuğu mu yapıyorsunuz? Ya da ani bir durum oldu da uygun fiyata uçak bileti mi arıyorsunuz? O zaman size bir tavsiyem var!Geçtiğimiz kış kayınvalidem ve kayınpederim ani bir kararla Almanya'ya kızlarının yanına gitmeye karar verdiler. Eee tabi birden uçak bileti bulmak da kolay değil. Bilet ararken bulduk bu siteyi. Bir çok uçuş firmasının fiyatlarını ve günlerini aynı yerde toplayan bir site burası. İstediğiniz firmadan, istediğiniz güne bilet alabiliyorsunuz.

Ayrıca bu sitede dönem dönem kampanyalar da oluyor. Buradaki Kampanyalar gerçekten çok avantajlı. Ben memnun kaldım burada verilen hizmetten. Sizin de memnun kalacağınızı düşünmekteyim. Siteyi bir ziyaret edin, fırsatları kaçırmayın derim.

Türk Hava Yolları, Onurair, Pegasus, KLM, SunExpress, Anadolujet, BoraJet, Atlasjet, Air France, Lufthansa, Emirates gibi yurtiçi ve yurtdışında popüler pek çok havayolu ile çalışan UcakBiletiniz.com’da popüler uçuş noktalarına kampanyalı bilet ile ucuza uçmanın keyfini siz de yaşayın derim.

Genellikle belirli tarih ve destinasyonu baz alan kampanyaları yakalamak için tek yapmanız gereken sıkı bir takipçi olmak. Yüksek sezonda ancak erken rezervasyon yaptırarak alabileceğiniz bilet fiyatını, kampanyalı biletlerle yakalamanız mümkün. Özellikle belirli tatil, konferans, umre, hac gibi dönemleri hedef alan kampanyaları yakalamak için 2-3 ay önceden kampanya duyurularını takibe başlamalısınız ki uygun fiyatlara bilet alma fırsatını kaçırmış olmayın.

Sevgiler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi