Ana içeriğe atla

2016 Bayan Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri, rahatlığı sayesinde yaz döneminde en çok tercih edilen saç modellerinden oldu. Yaz dönemi bitse de bu model hala trend olmayı başaran modellerden bir tanesidir. Çünkü kısa saç kesimleri, bayanların çok daha modern ve çekici görünmelerini sağlıyor. Fakat her bayanın bu modeli kendisi için tercih etmesi söz konusu değildir. Çünkü bu kesim ve modellerin de yakıştığı bir yüz hattı vardır. Özellikle daha ince ve sivri hatlara sahip olan bayanlar, bu modeli yüzünde daha iyi taşırken, yuvarlak yüzlü bayanların bu modeli kullanmaları oldukça yanlış bir seçim olacaktır.


     
Bayan kısa saç kesimleri, şaşırtıcı modeller ile dudak ısırtıyor. Bu modeli tercih eden bayanlar daha çılgın bayanlar ise saç stilleri de çılgın ruhları gibi hareketli oluyor. Saçları çok kalın telli ve gür olan bayanlar kısa saç kesimini tercih ettikleri zaman, görüntü olarak dışarı çok daha kabarık bir saç çıkabiliyor. www.yenihobiler.com sitemizden farklı saç şekillerini ve bayanların bu saç şekillerini nasıl kullanmaları gerektiğini inceleyebilirsiniz.
            2016 kısa saç modelleri, çene hizasının altında yer alan modeller ile dikkat çekiyor. Katlı kesimler, sağ ve sol taraf uzunluğu farklı olan modeller, önü uzun, arkası kısa olan modeller, bu sezonun en dikkat çeken kısa saç modellerinden olmaktadır. Yüz hatlarına dikkat edilerek yapılan seçimlerde daha onlarca farklı seçimden faydalanılabilir. Eğer siz de bu tarz modelleri kendiniz için düşünüyorsanız, https://www.facebook.com/yenihobisayfasi/?fref=ts facebook adresimizden, güncel örnekleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu tür saç şekillerini kullanmış bayanların düşüncelerini öğrenip, karar vermek de sizin için çok daha kolay olacaktır. Yaz - kış vazgeçilmez model olan bu saçlar ile farkındalığınızı arttırarak kendinizi çok daha şık ve gösterişli olarak çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Bırakın trend sizinle ilerlesin.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BUGUN BENIM DOGUM GUNUM

Herkese Günaydın :)

Bugün benim doğum günüm :)


Iki gündür doğum günü kutluyorum :)

Nasıl mı oluyor?

Bebeğimle Oynuyorum: 0-6 Ay İçin 101 Oyun

Merhabalar,
Çocuklar büyüdükçe oyun bulmak, anlaşmak, beraber oynamak daha kolaylaşır. Ama daha bebekken onu oyalamak ve onunla oynamak oldukça zordur. Ama bir yandan bilmeliyiz ki, ilk aylarda atılan ilk adımlar, anne-babayla bebek arasında kurulan bağ, bebekle iletişim ve bebeğin gelişimini desteklemek, güvenini kazanmak bebeğin ileriki hayatı için oldukça önemlidir.