26 Kasım 2015

SEOzone 27-29 Kasım’da Şişli Marriott Hotel’de - Basın Bülteni

SEOzone 27-29 Kasım’da Şişli Marriott Hotel’de

SEOzeo’nun her yıl düzenlediği SEO etkinliği SEOzone bu sene 3. Kez düzenleniyor. Dünyanın SEO sektörünün ileri gelenlerini bir araya getiren bu organizasyon sektördeki yeni kişiler ile tecrübe sahiplerini bir araya getirerek tanıştırmak ve deneyim paylaşımında bulundurmak amacını güdüyor.
Çeşitli uygulamalı workshoplar sayesinde deneyim aktarımı yapılması sağlanacak.
İlki, 2013’te düzenlenen etkinlikte dünyanın önde gelen dijital ajanslarından tanınmış isimler SEOzone’da SEO meraklılarıyla bir araya gelmişlerdi. Majestic SEO’nun kurucusu Dixon Jones, Eski bir Google çalışanı olan Kaspar Szymanski, Distilled pazarlama ajansından Stephanie Chang gibi alanında uzman 9 isim katılımcılara deneyimlerinden bahsetmek üzere kısa konuşmalar yapmışlardı.

3. kez düzenlenecek SEOzone, 2015’te de yoğun ve etkili bir programla, yeni katılımcılarına iyi bir SEO programı deneyimi yaşatmayı hedefliyor.
Contentzone ve İçerik Pazarlaması Eğitimi
SEOzone 2015 Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek bir içerik pazarlaması konferansını da bünyesine dâhil ediyor. SEOzone ve Contentzone olarak iki farklı günde iki farklı oturumla gerçekleşecek etkinlik dâhilinde bulunacak konuşmacılar ve sunum konuları ise şöyle;
Onpage.org kurucusu Marcus Tandler, Google, Bing, gibi arama motorları hakkında öngörülerini ve fikirlerini aktaracak. DeepCrawl yönetici direktörü Teknik SEO konusunda alanının ileri gelenlerinden Mark Thomas aksiyona dönüştürülebilir 5 Teknik SEO önerisi hakkında bir sunum gerçekleştirecek. Feverbee.com’un kurucusu Richard Millington, etkili bir SEO çalışmasında sosyal grupların önemini SEOzone katılımcılarıyla detaylı olarak yorumlayacak.

Semantik anahtar kelime analizi konusunda uzman olan SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur semantik anahtar kelime analizi hakkında bir sunum gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra SEOzeo’nun kurucu ortağı Mehmet Aktuğ da sınırlı bir bütçeye sahip kuruluşlar için etkili bir SEO stratejisinin planlanması konusunda açıklayıcı bir konuşma gerçekleştirecek.

Contentzone ,icerik.com’un kurucusu Tuğçe Seven’in konuşmasıyla açılacak. Tuğçe Seven, içerik pazarlaması ve kampanya yönetimi hakkında bilgilerle katılımcılara bir sunum yapacak. Ayrıca konuşmacılar arasında Distelled’dan Hannah Smith, Hubspot’tan Anum Hussain, yemek.com’dan Batuhan Apaydın olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi