Ana içeriğe atla

DUKAN DIYETI SEYIR EVRESI 3.GUN

Merhabalar,

Diyetle ilgili birkaç gündür yazmıyorum diye sanmayın ki bıraktım :) Evet bol kaçamaklı bir diyet yapıyor olabilirim ama bu kilo vermiyorum anlamına gelmiyor.

6 günlük atak evresini -3 kilo ile tamamladım ve bugün seyir evresinin 3.günü. bakalım bundan sonra neler olacak.Bu evrede artık sebze de yiyebileceğim. Ancak yine protein ağırlıklı olacak. Saat kaçta neyi ne kadar yediğim değil de listede olanları yemem önemli olan.

Ben yavaş ve sonrasında verdiğim kiloları geri almamak için 1/1 yöntemini uygulayacağım. Dukan diyetinde 1e 1 yöntemi demek; 1 gün saf protein, 1 gün protein+sebze demek.

Dukan testi bana seyir evresi için 129 gün verdi. Ama bu süre kısalabilir de uzayabilir de. Bu süreyi ideal kiloma ne zaman geldiğim ve ne kadar diyete bağlı kaldığım belirleyecek.

Hadi bana kolay gelsin o zaman :)

Sevgiler

Yorumlar

  1. Merhaba deneyimli annenin blog kesif etkinliginde buldum sizi. Takipteyim. Sevgiler. http://deryaninsporgunlugu.blogspot.co.at/

    YanıtlaSil
  2. ben de istiyorum ama cesaret edemiyorum. 1e1 güzelmiş ama beğendim:)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi

Bu blogdaki popüler yayınlar

BUGUN BENIM DOGUM GUNUM

Herkese Günaydın :)

Bugün benim doğum günüm :)


Iki gündür doğum günü kutluyorum :)

Nasıl mı oluyor?

2016 Bayan Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri, rahatlığı sayesinde yaz döneminde en çok tercih edilen saç modellerinden oldu. Yaz dönemi bitse de bu model hala trend olmayı başaran modellerden bir tanesidir. Çünkü kısa saç kesimleri, bayanların çok daha modern ve çekici görünmelerini sağlıyor. Fakat her bayanın bu modeli kendisi için tercih etmesi söz konusu değildir. Çünkü bu kesim ve modellerin de yakıştığı bir yüz hattı vardır. Özellikle daha ince ve sivri hatlara sahip olan bayanlar, bu modeli yüzünde daha iyi taşırken, yuvarlak yüzlü bayanların bu modeli kullanmaları oldukça yanlış bir seçim olacaktır.Bebeğimle Oynuyorum: 0-6 Ay İçin 101 Oyun

Merhabalar,
Çocuklar büyüdükçe oyun bulmak, anlaşmak, beraber oynamak daha kolaylaşır. Ama daha bebekken onu oyalamak ve onunla oynamak oldukça zordur. Ama bir yandan bilmeliyiz ki, ilk aylarda atılan ilk adımlar, anne-babayla bebek arasında kurulan bağ, bebekle iletişim ve bebeğin gelişimini desteklemek, güvenini kazanmak bebeğin ileriki hayatı için oldukça önemlidir.