09 Eylül 2014

GAMSIZ GIRILMEZ

Bugün size gerek eğlence gerek sosyal sorumluluk alanında çeşitli etkinlikler düzenleyen Sevgili Aydan ve markası "Gamsız Girilmez" i tanıtacağım sizlere.


Sevgili Aydan markasını şöyle anlatıyor:

"2009 yılının Nisan ayında konsept eğlence anlayışıyla sizlerin arasına katılan Gamsız Girilmez, başlangıç menüsünde Türk Sanat Müziği ve ilerleyen saatlerde Arabesk müziğin vazgeçilmezleri ile kimliğini oluşturmuştur.

Başlarda yılda bir düzenlediğimiz “Gamsız Girilmez” geceleri, zamanla müdavimleri ve yeni misafirleriyle eğlence anlayışını klasik Türk Müziği gecelerine dönüştürmüştür. Yeni bir açılımla arşivine Nostalji Yabancı Şarkıları, geçmişten günümüze en sevilen Pop şarkıları ve Canlı Performansları da dahil etmiştir.

"Gamsız Girilmez", değişken müzik konseptleri, canlı performansları, konserleri, geceye dair jestleri, konsepti başkalaştıran eğlence anlayışı ve dans showları ile sevdiğiniz tüm mekanlarda sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Doğum günü kutlamaları, Nişan ve Nikah eğlenceleri, Özel kutlamalar ve şirketler için motivasyon geceleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Sosyal Sorumluluk Projeleri
Kütüphane Kuruyoruz; Doğudaki okullarımıza Kitap toplamak ve yollamak. Düzenlenen Gamsız Girilmez gecelerine katılımcı olan öğrenci grupları ve misafirlerimizden birer kitap getirmelerini rica ediyoruz. Toplanan kitaplar ihtiyaç sahibi okullarımızın özelliklerine göre tasnif ediliyor ve gönüllü kargo firmalarınca ilgili okullarımıza yollanıyor.

Küçük Patiler; Sokak Hayvanları ve ormanda yaşayan can dostlarımız için düzenlediğimiz bir gecedir. Standımızdaki ürünleri satın alarak destek veren katılımcılarımız sayesinde kuru ve yaş mama alıp ihtiyacı olan orman besleme timlerine ulaştırıyoruz.

2013 Yılı Ağustos ayı itibariyle, TPE'nden register alarak markalaşan eğlence anlayışınız için takipte kalın..;)

Sizlerle olduğumuz için coşmaya ve coşturmaya devam ediyoruz..:)"


Sizler de bu eğlenceye dahil olmak ve sosyal sorumluluk projelerine destek olmak isterseniz, Aydan ve markası Gamsız Girilmez ile tanışmak için tıklayın

Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduklarınızla ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşarak kendimi geliştirmeme katkıda bulunursanız sevinirim.
Ayrıca iletişim ve sosyal medya hesaplarınızı yoruma eklemeyi unutmayın.
Sevgiler
Mavi'nin Güncesi